Zapraszamy serdecznie na kolejne tygodniowe warsztaty, które odbędą się w 2 terminach w 4 lokalizacjach podczas zbliżających się ferii - 31 stycznia - 11 lutego.

Na wszystkie dzieci czeka masa atrakcji i ciekawych zajęć tematycznych, między innymi z Programowania w świecie Minecraft po angielsku, Robotyki z Lego, ciekawych Eksperymentów oraz wielu innych. 

Zgłoszenia można wysyłać pod adres: biuro.programowanie@gmail.com
a w treści prosimy o wpisanie: imienia i nazwiska dziecka, terminu oraz lokalizacji, który Państwa interesuje oraz numeru kontaktowego (szczególnie jeżeli Państwa dzieci nie są zapisane na nasz kurs).
Warsztaty zimowe Zapraszamy na tygodniowe warsztaty podczas ferii! Na Państwa dzieci czeka masa atrakcji!  Programowanie w świecie Minecraft po angielsku,  Robotyka z Lego, Eksperymenty, Bitwy na Nerwy, Planszówki oraz wiele innych!
Moc atrakcji, niezapomniane przygody! Nasze doświadczenie pokazuje, że dzieci najlepiej uczą się podczas zabawy.  Każdego dnia zbieramy się w wyznaczonym miejscu gdzie podpisują Państwo listę obecności, następnie dzieci razem z instruktorem udają się do sali, gdzie czekają na naszych  młodych odkrywców różne zajęcia (dostosowane do dnia oraz pogody). Dzieci mogą zabrać ze sobą drugie śniadanie lub coś do picia - my zapewniamy ciepły obiad w środku zajęć oraz przekąskę i napoje. Staramy się, żeby dzieci codziennie miały różne aktywności jednak naszą specjalnością jest Programowanie w świecie Minecraft po angielsku. Na dzieci czekają zupełnie różne scenariusze niż te, które znają z zajęć. Oczywiście na warsztaty mogą zapisać się osoby niezapisane na nasz kurs. Mamy ograniczoną liczbę miejsc, dlatego obowiązuje kolejność potwierdzonych zgłoszeń! Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: biuro.programowanie@gmail.com
Wyślij
Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

You may also like

Back to Top